English

Styret

Sist oppdatert: 23.05.2017

Nettverkets styre

  • Styreleder

    Ildri Eidem Løvaas

    Leder i Sunne kommuner, tidl.ordfører i Oppegård kommune
    ildri@ildri.com

  • Nestleder

    Dina von Heimburg

    Folkehelsekoordinator i Innherred samkommune
    dina.von.heimburg@verdal.kommune.no
    (+47) 930 43 714

  • Styremedlem

    Kjell Hjelle

    Folkehelserådgiver i Nordland Fylkeskommune
    kjell.hjelle@nfk.no
    (+47) 75650458 / (+47) 416 82 377

  • Styremedlem

    Sturla Ditlefsen

    Enhetsleder for Brønnøy barne- og familiesenter
    Sturla.ditlefsen@bronnoy.kommune.no
    (+47) 900 35 572

  • Styremedlem

    Marit N. Krogsæter

    Politiker i Møre og Romsdal fylkeskommune
    marit.neras.krogsater@mrfylke.no
    (+47) 918 32 844

  • 1. varamedlem

    Helene Knudsen

    Politiker i Kristiansand kommune
    helene.h.knudsen@kristiansand-bystyre.no

  • 2. varamedlem

    Sven Sandvik

    Folkehelsekoordinator i Gran kommune
    sven.sandvik@gran.kommune.no

Akershus Fylkeskommune

Administrativ kontakt

Inger Johanne Strand, Epost: inger.johanne.strand@akershus-fk.no , Tlf: (+47) 22 05 55 19

Politisk kontakt

Kirsti Birkeland, Epost: kir.b@online.no , Tlf: (+47) 90530708

Asker kommune

Administrativ kontakt

Heidi Kristine Syrdahl Rustand, Epost: Heidi.Kristine.Syrdahl.Rustand@asker.kommune.no , Tlf: +47 975 37 848

Politisk kontakt

Lene Conradi, ordfører, Epost: lene.conradi@asker.kommune.no

Båtsfjord kommune

Administrativ kontakt

Guri Ulvik Martinsen, Epost: Guri.Ulvik.Martinsen@batsfjord.kommune.no

Politisk kontakt

Geir Knutsen, ordfører, Epost: geir.knutsen@batsfjord.kommune.no

Bodø kommune

Administrativ kontakt

Gøran Raade - Andersen, Epost: goran.raade.andersen@bodo.kommune.no , Tlf: 75 55 5119

Politisk kontakt

Randolv Gryt, Epost: Randolv.Gryt@bodo.kommune.no

Brønnøy kommune

Administrativ kontakt

Sturla Ditlefsen, Epost: Sturla.ditlefsen@bronnoy.kommune.no

Politisk kontakt

Johnny Hanssen, ordfører, Epost: johnny.hanssen@bronnoy.kommune.no , Tlf: (+47) 75 01 20 00

Gjøvik kommune

Administrativ kontakt

Siri Fuglem Berg, kommuneoverlege, Epost: Siri.Fuglem-Berg@gjovik.kommune.no , Tlf: (+47) 61 18 95 05 / 90 70 10 11

Politisk kontakt

Heidi Vifladt, Epost: heidi.vifladt@hig.no , Tlf: (+47) 61 13 53 80 / (+47)928 07 395

Gran kommune

Administrativ kontakt

Sven Sandvik, Epost: sven.sandvik@gran.kommune.no , Tlf: 922 17 759 / 61 33 84 06

Politisk kontakt

Helge Haukeli, Epost: helgehaukeli@gmail.com

Grane kommune

Administrativ kontakt

Rune Stabbforsmo, folkehelsekoordinator, Epost: rus@grane.kommune.no , Tlf: 751 82246 / 905 18656

Politisk kontakt

Bjørn Ivar Lamo, ordfører, Epost: ordforer@grane.kommune.no , Tlf: 751 82223

Hamarøy kommune

Administrativ kontakt

Ingeborg Lunde, folkehelsekoordinator, Epost: ingeborg.lunde@hamaroy.kommune.no , Tlf: 75 76 50 48 / 99 27 90 18

Politisk kontakt

Fred-Eddy Dahlberg, Epost: frededdydahlberg@gmail.com , Tlf: 47 39 46 16

Kristiansand kommune

Administrativ kontakt

Stine B. Sagen, Epost: Stine.Busborg.Sagen@kristiansand.kommune.no , Tlf: 90115094

Politisk kontakt

Harald Furre, ordfører, Epost: ordforer@kristiansand.kommune.no , Tlf: 38 07 50 42 / 982 81 890

Kvinesdal kommune

Administrativ kontakt

Randi Larsen, Epost: randi.larsen@kvinesdal.kommune.no , Tlf: 954 57 228

Politisk kontakt

Lena Rannestad Kloster, Epost: Lena.Rannestad.Kloster@kvinesdal.kommune.no

Levanger kommune

Administrativ kontakt

Dina von Heimburg, folkehelsekoordinator, Epost: dina.von.heimburg@verdal.kommune.no

Politisk kontakt

Robert Svarva, ordfører, Epost: robert.svarva@levanger.kommune.no

Melhus kommune

Administrativ kontakt

Elisabeth Heggheim, Virksomhetsleder, Epost: elisabeth.heggheim@melhus.kommune.no , Tlf: (+47) 72858535 / (+47) 90869370

Politisk kontakt

Gunnar Krogstad, ordfører, Epost: gunnar.krogstad@melhus.kommune.no

Modum kommune

Administrativ kontakt

Hege Fåsen, Epost: Hege.Fasen@modum.kommune.no , Tlf: 32 78 93 09

Politisk kontakt

Ståle Versland, ordfører, Epost: ordforer@modum.kommune.no , Tlf: 32 78 93 04 / 950 69 222

Møre og Romsdal Fylkeskommune

Administrativ kontakt

Rigmor Hustad Holen, Epost: rigmor.hustad.holen@mrfylke.no

Politisk kontakt

Marit Nerås Krogsæter, Epost: marit.neras.krogsater@mrfylke.no , Tlf: tlf: 918 32 844

Nordland fylkeskommune

Administrativ kontakt

Kjell Hjelle, Rådgiver folkehelse, Epost: kjehje@nfk.no , Tlf: (+47) 75650458 / (+47) 416 82 377

Politisk kontakt

Ingelin Noresjø, Epost: ingnor1@nfk.no , Tlf: 95 76 38 66

Nærøy kommune

Administrativ kontakt

Anne-Lene Fadnes Gregersen, Epost: Anne-Lene.Fadnes.Gregersen@naroy.kommune.no

Politisk kontakt

Steinar Aspli, ordfører, Epost: Steinar.aspli@naroy.kommune.no

Odda kommune

Administrativ kontakt

Gunnvor Medhus, folkehelsekoordinator, Epost: Gunnvor.s.medhus@odda.kommune.no

Politisk kontakt

Roald A. Haug, ordfører, Epost: roald.a.haug@odda.kommune.no

Oppegård kommune

Administrativ kontakt

Heidi Berentsen, Epost: Heidi.Berentsen@oppegard.kommune.no

Politisk kontakt

Thomas Sjøvold, ordfører, Epost: Thomas.sjovold@oppegard.kommune.no

Oppland Fylkeskommune

Administrativ kontakt

Ane Bjørnsgaard, Epost: Ane.Bjornsgaard@oppland.org , Tlf: (+47) 911 26 439 / 61 28 92 90

Politisk kontakt

Aud Hove, Epost: aud.hove@oppland.org , Tlf: (+47) 41559413

Rana kommune

Administrativ kontakt

Gro Sæten, Epost: gro.saeten@rana.kommune.no

Politisk kontakt

Geir Waage, ordfører, Epost: geir.waage@rana.kommune.no , Tlf: 75 14 50 32

Sandnes kommune

Administrativ kontakt

Kristina Ehrenberg Rasmussen, Epost: kristina.ehrenberg-rasmussen@sandnes.kommune.no

Politisk kontakt

Stanley Wirak, ordfører, Epost: stanley.wirak@sandnes.kommune.no

Songdalen kommune

Administrativ kontakt

Ranveig Odden, Epost: ranveig.odden@songdalen.kommune.no , Tlf: 414 02 078

Politisk kontakt

Anja Ninasdotter Abusland , Epost: anja.ninasdotter@hotmail.com

Spydeberg kommune

Administrativ kontakt

Jan Borre Johansen, Epost: jan.borre.johansen@spydeberg.kommune.no

Politisk kontakt

Knut Espeland, ordfører, Epost: knut.espeland@spydeberg.kommune.no

Time kommune

Administrativ kontakt

Anne Reidun Garpestad, rådgiver samfunn / folkehelsekoordinator, Epost: anne.reidun.garpestad@time.kommune.no , Tlf: 958 19 098

Politisk kontakt

Unni Sirevåg Lende, hovedutvalgsleder i Levekår, Epost: unni.sirevag.lende@time.kommune.no , Tlf: 970 76 736

Våler kommune

Administrativ kontakt

Eline Uthus, Epost: eline.uthus@valer-of.kommune.no

Politisk kontakt

Brynjar Høidebraaten, Epost: brynj-ho@online.no , Tlf: (+47) 90822446

Verdal kommune

Administrativ kontakt

Dina von Heimburg, folkehelsekoordinator, Epost: dina.von.heimburg@verdal.kommune.no

Politisk kontakt

Bjørn Iversen, ordfører, Epost: bjorn.iversen@verdal.kommune.no

Vestvågøy kommune

Administrativ kontakt

Nora Warhuus Samuelsen, folkehelsekoordinator, Epost: Nora.warhuus.samuelsen@Vestvagoy.kommune.no , Tlf: +47 760 56090 / 905 83 425

Politisk kontakt

Eva Karin Bush, Epost: eva.karin.bush@vbs.no

Volda kommune

Administrativ kontakt

Arne Gotteberg, kommuneoverlege (stedfortreder for Berit Koen), Epost: Arne.Gotteberg@volda.kommune.no , Tlf: (+47) 70058830 / (+47) 916 88 312

Berit Koen, folkehelsekoordinator, Epost: Berit.Koen@volda.kommune.no

Politisk kontakt

Jørgen Amdam, ordfører, Epost: jorgen.amdam@volda.kommune.no

Østfold fylkeskommune

Administrativ kontakt

Knut-Johan Rognlien, Epost: knurog@ostfoldfk.no , Tlf: 95 45 34 97

Vara: Anni Skipstein, Epost: annis@ostfoldfk.no

Politisk kontakt

Inger- Christin Torp, Epost: ingtor1@ostfoldfk.no , Tlf: 913 90 014

Øygarden kommune

Administrativ kontakt

Bente Guntveit, folkehelsekoordinator, Epost: Bente.Guntveit@oygarden.kommune.no , Tlf: 5638 2000

Politisk kontakt

Remi Oen, leiar i Utval for Levekår, Epost: remi.oen@tess.no